Jdi na obsah Jdi na menu

14. kolo : Horní Heřmanice - HC Tasov 3:12 !!!

13. 12. 2007

Historicky nejvyšší vítězství našeho mužstva !!!

Soupeře jsme neznali z minulých ročníků, tak byly trochu obavy, v minulém kole totiž deklasoval Opel 14:5. Ale od úvodního hvizdu bylo jasné, že to bude soupeř hratelný. Na dlouhé minuty jsme se usazovali v útočném pásmu a zasypávali soupeře střelami. Heřmanice hrozily rychlými protiútoky do odkryté obrany, zvlášť nebezpečný byl hráč č.24 - Jaryn. Ale v bráně stála jistota, náhradní brankař Radim (Víťo, sorry :-)).
Ale útoku to dneska šlo, do půle jsme vedli 5:2, a po přestávce to dotáhli až k tuctu. Určitě na to měl vliv i malý počet oslabení, trestnou lavici jsme zahřívali jen 3x.
A ještě nám rozhodčí neuznali regulérní branku. Rozhodčí, co stál u branky pískl gól a ukázal na střed, pak přijel druhý a rozpažil, a branku neuznal. Za nepříznivého stavu by bylo asi hodně husto, ale dnes nás to v konečném součtu ani moc nemrzelo. Je to ovšem nelichotivá vizitka práce rozhodčích.

Branky: Jaseňák, Nevím P. 3x, Páral 2x, Havliš, Brůžek, Veselý, Palas, Sláma, Komínek

Vyloučení: Pospíšil, Havliš, Komínek